پنج شنبه, 08 مرداد 1394
شركت بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس (سهامی عام)

دارای 417/831/000 سهم با نام با سرمايه اي بالغ بر چهارصد و هفده میلیارد و هشتصد و سی و یک میلیون ريال در اواخر سال 1383 با پشتوانه بيش از 20 سال تجربيات مديريت آن در زمينه صادرات گل و گياه به كشورهاي آسياي ميانه و صدور خدمات فني مهندسي به اين كشورها تاسيس گرديد.

 اطلاعات بیشتر

 

 

گزارش های تصویری

 

 تیزر تبلیغاتی شرکت خرداد 91 قسمت اول

دریافت فایل

 

 تیزر تبلیغاتی شرکت خرداد 91 قسمت دوم

دریافت فایل

پیام رئیس هیئت مدیره

 

اینجانب یعقوب خواجوند عابدینی موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس (سهامی عام) سعی خواهم کرد هدف از تاسیس پایانه صادراتی گل وگیاه ومحصولات کشاورزی را برای شما کشاورزان ، تولید کنندگان ومصرف کنندگان عزیز تشریح نمایم.
همانطور که مستحضرید ایران کشوریست استراتژیک در منطقۀ خاورمیانه که از نظر تولیدات محصولات کشاورزی ( باغی، صیفی جات، غلات، علوفه، آبزیان و امور دام و طیور)، مقام اول تنوع ژنتیکی در منطقه را دارا می باشد ، اما متأسفانه از نظر صادرات محصولات کشاورزی در سطح پایینی قرار دارد.
بیشتر بخوانید

برای مطالعه کلیه اخبار و اطلاعیه های شرکت بر روی لینک مقابل کلیک نمایید.        مشاهده اخبار

 
 

افتتاح رسمي ميدان ميوه و تره بار بهشت پارس نوشهر

بسمه تعالی پیام رئیس هیئت مدیره با عرض سلام خدمت کلیه سهامداران عزیز و قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان احتراماً از آنجایی که کلیه سهامدارن منتظر افتتاح پایانه صادراتی هستند، بنده به عنوان خادم شما و شرکت بهشت پارس به عنوان متولی این امر خطیر، نیاز میدانیم گزارشی از پیگیریهای انجام گرفته در این خصوص را در اختیار سهامداران عزیز بگذاریم ، لذا توجه داشته باشید که با شتاب زدگی نمیشود این موضوع را پیش برد ، از همین رو بنده و پرسنل خدوم و زحمتکش شرکت بهشت پارس، در حال رایزنی با مقامات و سازمانهای دولتی هستیم تا : 1- نمایندگان دستگاههای دولتی را در پایانه مستقر کنیم. 2- افتتاح را با نظر استاندار محترم مازندران و مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری، هرچه زودتر انجام دهیم. 3- با هماهنگی بانک ملی، وسایل لجستیک و سورتینگ و بسته بندی را خریداری و در پایانه مستقر نماییم. 4- افزایش سرمایه را از طریق سازمان بورس پیگیری و به نتیجه برسانیم. 5- سرمایه در گردش را توسط بانک ملی برای صادرات به نتیجه ای مثبت برسانیم. 6- بودجه سال 1394 را طراحی و صادرات محصولات کشاورزی را شروع نماییم. تمام تلاش ما بر این است که این موارد تا پایان شهریور ماه سال جاری به اتمام برسد، که بتوانیم در شش ماهه دوم سال جاری صادراتی موثر و پرسودی را با کشورهای آسیای میانه بخصوص کشور بزرگ روسیه داشته باشیم. لذا از کلیه سهامدارن عزیز و فهیم درخواست داریم جهت پیش برد اهداف والای شرکت بهشت پارس و تمرکز فکری و کاری مدیران آن و همچنین آرامش خاطر شما عزیزان سهامدار، اجازه فرمایید تا کلیه امور در قالب یک رابطه دوستانه و صمیمی پیش برود. از همین رو بنده به شما وعده میدهم که در روز مجمع، کلیه مکاتبات و توافقاتی که با بانک ملی و مسئولین محترم آن انجام شده را به اطلاع شما برسانیم، تا شما سهامدار عزیز در جریان روند تلاش شبانه روزی کلیه مدیران ، پرسنل و کارکنان زحمتکش قرار گرفته و این اطمینان را حاصل کنید که تمام مجموعه آینده سازان بهشت پارس، از هیچ تلاش و کوششی برای نیل به اهداف والای خود فروگذار نبوده و سعی بر این دارند تا برای دستیابی به بازارهای جدید در کشورهای هدف، دست پیدا کنند، از همین رو از شما سهامداران عزیز و کلیه مخاطبین شرکت بهشت پارس درخواست میشود با نظرات و انتقادات سازنده خود، مارا در رسیدن به چشم انداز بلند شرکت در امر صادرات محصولات کشاورزی از طریق وب سایت شرکت، یاری نمایید. با تشکر موفق و پیروز و سربلند باشید به امید دیدار شما